Nedir

Bakireliğini kaydebeden bayanların, girecekleri ilk ilişkide vajinasından kan getirmeye yarayan fitil benzeri ürün yapay kızlık zarı olarak adlandırılır. Satışı yapılan paket içerisinde 2 adet bulunan yapay bekaret zarının bir tanesini bayan tek başına kullanıp sonucu test eder, diğer ürünü ise eş adayı veya partneri ile birlikte daha tecrübeli profesyonel şekilde tedirgin olmadan kullanır.

Dünya genelinde bir çok bakireliğin önemli olduğu ülkelerde yaşanan töre ve adet cinayetlerinin önüne geçilmesi için Dünya Sağlık Örgütü 1993 yılında yapılan konferansta bu soruna çözüm çözüm bulmak için bilgilendirmeler yaptılar. Yapılan çalışmalar neticesinde Japon bilim adamları Joan of Arc Red isminde yapay kızlık zarı kanını geliştirdirdiler.

Yapay Kızlık Zarı, kadınların bakirelik sorunlarını çözmek için 1993 yılında Japon bilim adamlarının çalışmaları sonucunda yapay kızlık zarı görüntüsü geliştirilmiş mucizevi bir yapay kızlık zarı kanıdır. Yapay kızlık zarı’na talep Mısır,Türkmen ve Arap ülkelerinden gelmektedir. Türkiye ile bu ürünün tanışması 2010 yılında olmuştur.

2010 yılından sonra sadece Türkiye’de 30.000′den fazla bayan yapay kızlık zarı’na talep göstermiştir.Ürüne talebin artmasından sonra Çin malı yapay kızlık zarı Türkiye piyasasına sürülerek, birçok bayanın umutlarıyla oynanmış ve ürünün adı kötülenmiştir. Çin mallarında ki sonuç ile , Orjinal Japon Malı yapay kızlık zarı’nın arasında görüntü haricinde hiçbir benzerlik bulunmamaktadır. Çin malı kızlık zarlarında boya yapıştığı bölgelerden 2-3 gün çıkmamakta , renk olarak ise kızlık zarı kanı ile ilgisi olmayan bir renk meydana gelmektedir. Bekaret Hapı firması olarak Çin Malı Yapay Kızlık Zarı satan güvenmediğiniz firmalardan uzak durmanızı geleceğiniz için şiddetle tavsiye etmekteyiz.

Bayanlarda kızlık zarı bozulması sadece ilişkiye girerek değil, esnek olma, spor yaparken, çocukluk döneminde oyun oynarken, mastürbasyon yaparken, genetik nedenlerle de bozulabildiği görülmektedir. Bu gibi durumlarda veya bir anlık hata sonucu kızlık zarını kaybetmiş bayanlar için üretilmiş olan yapay kızlık zarı, bayanlarda bir kızlık zarı etkisi oluşturarak, eşi ile cinsel münasebete girdiğinde kızlık kanı gibi akmaya yaramaktadır.

Rakamlarla Biz

0%
Olumlu Geri Bildirim
0
Evlenen Genç Kız
0
Kişi Satın Aldı
0
Gelen Teşekkür.

Hayata yeniden mutlu bakın!

Hayallerinizi gerçekleştirmek için zaman kaybetmeyin.

Menü
error: Content is protected !!
Hızlı Sipariş
WhatsApp'a Yaz